Letní škola nástavkových včelařů - začátečníci

dlouhy popis

Program

Fri
29. 05.
31. 05.
2020

Z1 - Dolní Křečany

Lektor: Admin Admin
Organizátor: Admin Admin

organizátor: Bc. Vojtěch Hajný
lektoři: Bc. Vojtěch Hajný, RNDR. Štěpánka Dlouhá, Vlastislav Hyblbauer

Vedoucí Lektor a pořadatel:
Lektor SOU Blatná – PSNV Bc. Vojtěch Hajný
Včelmist na Statku Hajných, který dlouhodobě chová včely v systému ekologického zemědělství. Statek chová průměrně 250 včelstev AMM x AMC v různém poměru. Cca od roku 2012 se ve včelstvech nepoužívají žádná léčiva či organické kyseliny.


Lektorka biologie:
RNDR. Štěpánka Dlouhá
Titul získala na katedře ekologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, ale studovala totéž i ve Frankfurtu nad Mohanem na Univerzitě J. W. Goethe. Je členkou Mendelovy společnosti pro včelařský výzkum (MSVV). Včelaří samostatně od roku 2011, od roku 2015 se aktivně podílím na vzdělávání včelařů (kurzy, přednášky, články).


Lektor praxe:
Vlastislav Hyblbauer
Včelařství se věnuje od útlého věku, kdy ho otec učil včelařit. Jejich rodina se věnuje včelařství více než 35 let. Celkem obhospodařuje (od roku 2015) cca 100 včelstev. Vlastní výrobu včelařský potřeb s on-line obchodem.

Více informací

Registrace

Zájemci se mohou zaregistrovat na jednotlivé přednášky předem a předemzaplatit vstupné. Registrace bez zaplacení vstupného není možná.Registraci i platbu je potřeba provést nejpozději 1 pracovní den před akcído 12.00 hod.Na přednášky je možné přijít i bez registrace, v tomto případě ale nemůžeme garantovat místo v omezeném počtu posluchačů. Přijďte, jste srdečně zváni Olomouckou regionální skupinou PSNV.
DVD