OZNÁMENÍ První e-Věstník PSNV-CZ právě vyšel

První e-Věstník PSNV-CZ právě vyšel Email
Pátek, 31 Červenec 2009 12:20

Pracovní společnost nástavkových včelařů CZ přináší v rámci svých aktivit další členskou výhodu: nepravidelný elektronický e-Věstník, který bude zasílán v případě potřeby zveřejnění aktuálních informací (např. nebezpečí melecitózní snůšky, aktuální vývoj roztoče Varroa destructor, výhodné ceny cukru v obchodních řetězcích, mimořádné nabídky zájezdů, akcí, výrobků apod.). Jedná se převážně o informace, které je potřeba zveřejnit rychleji, než dovoluje periodicita časopisu Moderní včelař. První vydání e-Věstníku bylo rozesláno 29. 7. 2009.


Na zasílání e-Věstníku mají nárok všichni členové PSNV-CZ a aktivní přispěvovatelé VMS. Posílán bude výhradně elektronicky – e-mailem.


Vzhledem k tomu, že některé e-mailové adresy v členské agendě PSNV-CZ byly neaktuální, případně neplatné, nebylo možné e-Věstník doručit. V případě, že používáte e-mail, jste členem PSNV-CZ, e-Věstník jste neobdrželi a chcete e-Věstník odebírat, pošlete svou aktuální e-mailovou adresu našemu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Pokud členy PSNV-CZ nejste, nepřispíváte daty do VMS a také chcete e-Věstník odebírat, přidejte se k nám a staňte se členem PSNV-CZ. Registrovat se můžete i elektronicky zde: www.psnv.cz/registrace