Informace a podmínky

 

Všechny ceny jsou včetně DPH.

Vaše registrace je platná až po zaplacení. Platbu proveďte nejpozději 14 dnů od obdržení potvrzovacího emailu, kde rovněž najdete platební údaje. V opačném případě může být Vaše místo uvolněno dalším zájemcům.

Při platbě ze zahraničí nebo v jiné měně si před zaplacením vyžádejte na adrese lsnv@psnv.cz zaslání faktury.

 

 

Storno podmínky

  • 30 dní před akcí: 100 %
  • 10 dní před akcí: 50 %
  • 5 dní před akcí: 30%

 

Další pravidla se řídí platným občanským zákoníkem ČR.

 

Registrační číslo chovatele

I když se snažíme, aby akce byly samofinancovatelné z poplatků účastníků, bývá zpravidla dofinancováno i dotace na vzdělávání. Zde je nezbytnou podmínkou prezenční listina se jménem včelaře a jeho registračním číslem chovatele z ústřední evidence ČMSCH. Pokud například dosud nevčelaříte, můžete se zaregistrovat jako chovatel se zatím nulovým počtem včelstev.

 

Postup registrace u ČMSCH, a.s. v Hradištku pod Medníkem

Každý začínající chovatel včel má povinnost zaregistrovat se v Ústřední evidenci včel u ČMSCH, a.s. (Českomoravské společnosti chovatelů, a. s.).

Jako registrační lístek nového včelaře slouží hlášení o počtu včelstev a umístění stanovišť – formulář ve formátu pdf nebo doc – uvádí se jméno chovatele, bydliště, počet včelstev a šestimístný číselný kód katastrálního území stanoviště. Hlášení je možné zaslat na emailovou adresu: uevcely@cmsch.cz nebo písemně na ČMSCH, a.s., pracoviště Hradištko 123, 252 09 Hradištko pod Medníkem.

 

Hlášení se zasílá 1x ročně, termín plnění je 15. 9. – nahlásit skutečný počet včelstev na jednotlivých stanovištích k 1. 9. příslušného roku. Těm, kteří jsou již registrovaní, posílá ČMSCH každý rok dotazník ke kontrole a doplnění aktuálního stavu, popř. nahlášení nových, nebo zrušení původních stanovišť.