Členství - registrace

Proč se chci stát členem Pracovní společnosti nástavkových včelařů CZ, z. s.?
To je otázka, na kterou by si měl každý z žadatelů sám sobě odpovědět. Rozhodně doporučujeme seznámit se s našimi stanovami, ať víte, co jsme zač a o co mám jde.

Co mi členství v PSNV přinese?
To je otázka, která napadne asi každého a není třeba se za to stydět. Od členství v nějakém spolku máme určitě nějaká ta očekávání, to je přece přirozené... Takže, jako člen PSNV máte:

  • Přednostní informace o pořádaných akcích, například prostřednictvím spolkového občasníku e-Věstník, který je, až na výjimky, určen výhradně pro členy spolku.
  • Přednostní registrace na námi pořádané akce - pro nečleny je možnost registrace zpřístupněna s odkladem.
  • Zvýhodněné vstupné na námi pořádané akce.
  • Zvýhodněné nákupy na našem e-shopu.
  • Možnost podle svých možností a schopností dobrovolně pracovat pro spolek - spolupodílet se na přípravách a organizování výstav, vzdělávání a ostatních akcí.
  • Mít možnost setkávat se z lidmi, se kterými si máte co říct, třeba o včelách ;-)

Pozor! SLEVY pro členy PSNV platí pouze pro nákupy prováděné na našem webu (tedy zboží z e-shopu, nebo vstupné na akci) a pouze v cenách jež jsou vždy pevně, jednotlivě, stanoveny. Nejedná se o procentuální slevy. U jiných nákupů - např. na stánku PSNV na akcích, nebo u vstupného na akci PSNV hrazeného na místě - sleva pro členy nebude poskytována. Chcete-li využít slev pro členy PSNV, čiňte tak pouze zde. Děkujeme za pochopení.

No a abychom nebyli pouze u výhod, z členství vyplývají i nějaké ty povinnosti. Jednou z nich je uhradit členský příspěvek, který je dobrovolný a jeho minimální výše je 200 Kč za rok.

Našim cílem je vzdělaný a svéprávný včelař. Jste spokojeni se stavem českého včelařství? Ne? A chcete to změnit? Přidejte se k nám.

Pokud se chcete registrouvat pouze za účelem registrace přednášky či nákupu v našem e-shopu, pokračujte zde.

* Technická poznámka: dle stanov spolku (čl.III, b.2) "Uchazeč žádá o přijetí za člena Společnosti písemnou přihláškou" - existují nyní 3 varianty provedení:
1) podepsanou přihlášku lze v papírové formě poslat poštou (na adresu správce členské evidence: Jan Turč, Průmyslová 141, Nepomuk, 33503);
2) přihlášku lze poslat e-mailem podepsanou platným elektronickým podpisem uchazeče (na e-mail správce členské evidence: jan.turc@psnv.cz);
3) přihlášku lze odeslat elektronicky přes datovou schránku registrovanou na uchazeče (na DS spolku: tutx2vr).


Formulář registrace člena

Základní informace

Doplňující informace

Adresa

Adresy je možné spravovat v nastavení účtu.
Userreg