Med roku - úvod

MED ROKU 2022 - VIII. ROČNÍK - BRNO - 8. – 9. 10. 2022

 

Úvod    Podmínky    Přihláška    Místo konání    O projektu    Minulé ročníky    Seznam soutěžících

 

Soutěž při akci Národní výstava medu v Brně
s konferencí na téma "Včelí pastva"

Národní výstava medu v Brně se bude konat 8. - 9. října 2022 v časech sobota od 9:30 h do 17:30, neděle od 9:30h do 16:00 h.

Detaily k výstavě naleznete ZDE.

Konference na téma "Včelí pastva" - se bude konat 8. října 2022 v čase od 9:30 do 16:00 h. Program s dalšími detaily k akci a možností se přihlásit naleznete ZDE. Vstupné pro soutěžící v soutěži Med roku je ZDARMA - prosíme, zaregistrujte se však na konferenci, a platební výzvu ignorujte, děkujeme.

 

Jak je již zvykem, vyhlašujeme další ročník soutěže o nejlepší med. Výstava se uskuteční již tradičně v centru Brna na Staré radnici, pro návštěvníky s možností volného vstupu na radniční věž.

 

Tato událost se těší stále většímu zájmu. V minulém ročníku jsme i přes všechna omezení zaznamenali narůstající návštěvnost a zájem veřejnosti. Velice kladné ohlasy byly směrem k asistenci členů degustační komise, kteří se v průběhu výstavy věnují návštěvníkům, podávají jim informace ohledně medů a odpovídají na další související otázky, které návštěvníky zajímají.

Znovu se můžeme těšit na přehlídku nejkvalitnějších medů a samozřejmě, jelikož je každá včelařská sezóna nějakým způsobem specifická, jsme zvědavi, jakou zajímavostí nás soutěžící v tomto roce překvapí.