Ošetřování včelstev 1. část

Ošetřování včelstev během celého roku aneb včelařův rok

Abyste mohli plně využívat služeb a funkčnosti webu PSNV.CZ, včetně registrací na akce, je zapotřebí si nejprve na tomto webu vytvořit účet.

Pokud zde již účet máte, přihlaste se, pokud ne, účet si založte.

Export do kalendáře
Termín akce: 07. 04. 2021 17:00 - 20:00
Lektor: Hykl Radomír
Organizátor: PSNV z.s. ·
Místo konání: online, online

Popis akce:

Ošetřování s ohledem na nynější stav včelařství v ČR. Včelařův rok. Množení včelstev. Sběrné oddělky – tvorba sběrného oddělku – kdy proč a jak.

O přednášku bude velký zájem a protože kapacita je omezená, doporučujeme se přihlásit co nejdříve...

Program:

Oblast ošetřování včelstev během roku a obzvlášť v časném jaru skýtá pro včelaře veliký zápřah, pod kterým je skrytá nejen radost ze včel a výnosů, ale i zklamání z vlastních chyb, které jej připraví nejen o výnosy, ale také i o včely.

Jelikož Vám chceme tuto problematiku přiblížit co nejpodrobněji a přednáška by byla přesycena informacemi, bude rozdělena na dvě části. Rozdělení je také s ohledem přiblížit to, co si budeme povídat, co nejblíže realitě.

1. část (7. 4. 2021) – Ošetřování s ohledem na nynější stav včelařství v ČR. Včelařův rok. Množení včelstev. Sběrné oddělky – tvorba sběrného oddělku – kdy proč a jak.

2. část (5. 5. 2021) – Sběrný oddělek a péče o něj. Chov matek jeho plánování. Přelarvování. Využití matek a matečníků ve vlastním chovu. Jak včelařit a neživořit. Vedení oddělku až po včelstvo a jeho využití.

 

Poznámka organizátora:

  • Kapacita posluchačů je omezená.
  • Registrovaní s předstihem obdrží emailem instrukce týkající se technikálií.
  • Registrovaní s uhrazeným vstupným obdrží emailem v den přednášky odkaz, kterým se spojí s přednášejícím.
  • Spuštění přednášky a otestování spojení bude možné během půlhodiny před začátkem přednášky.
  • Prezentace pri on-line přednáškach nemusejí byt pouzivany a ani později poskytovany z důvodu prevence porušení autorských práv.

Abyste mohli plně využívat služeb a funkčnosti webu PSNV.CZ, včetně registrací na akce, je zapotřebí si nejprve na tomto webu vytvořit účet.

Pokud zde již účet máte, přihlaste se, pokud ne, účet si založte.