Valašské adventní setkání 2023

Tradiční včelařské setkání

Abyste mohli plně využívat služeb a funkčnosti webu PSNV.CZ, včetně registrací na akce, je zapotřebí si nejprve na tomto webu vytvořit účet.

Pokud zde již účet máte, přihlaste se, pokud ne, účet si založte.

Export do kalendáře
Termín akce: 08. 12. 2023 16:00 - 22:00
Místo konání: Stolárna Tondy Váhaly (AVOS), Zašovská 71, 757 01 Valašské Meziříčí-Valašské Meziříčí 1, Česko
(GPS: 49.4756037,17.9840775)

Popis akce:

Dny se krátí, k zimnímu slunovratu zbývá jen pár týdnů, předvánoční šílenství začíná. A začíná také advent – čas ztišení, zklidnění a očekávání. A také čas tradičního včelařského setkání na Valašsku.

Program:

Pokud si uděláte chvíli času a máte chuť se setkat a popovídat si přijďte v pátek 8. prosince 2023 do stolárny Tondy Váhaly (AVOS) ve Valašském Meziříčí  (https://mapy.cz/s/larahocoha). Začínáme někdy kolem 16. hodiny. Pozvání  se  samozřejmě  netýká   pouze  Valachů - platí pro všechny. Je  tedy jedno, odkud jste, stačí mít pouze chuť setkat se  -  dveře jsou otevřené všem včelařům. A včelařkám taky.

Na  akci   není  potřeba  se předem přihlašovat, nicméně pro přibližnou představu, kolik se nás sejde a kolik bude potřeba zajistit míst k sezení, jak velký kotel guláše uvařit a jak velký sud piva zajistit, budeme rádi, když vyplníte tento registrační  formulář. Případné  dotazy zasílejte na e-mail  jiri.mohelnik@psnv.cz, případně na tel. 777 077 511.

V rámci setkání bude pro zájemce předvedena výroby úlu zateplených s izolací polystyrenem nebo ovčí vlnou a také výroba tenkostěnných nástavků.
Jako bonus pro účastníky setkání platí nabídka - akce na objednávku tenkostěnných nástavků slevu 5 %.
Dalším bonusem pro každého z účasníků bude vzorek dřevěných briket. Je to skvělé palivo do kuřáku - dobře se zapaluje a vydrží opravdu hodně dlouho hořet. I několik hodin.

 Srdečně Vás zvou
 a na setkání s Vámi se těší
 Tonda Váhala a Jura Mohelník

Abyste mohli plně využívat služeb a funkčnosti webu PSNV.CZ, včetně registrací na akce, je zapotřebí si nejprve na tomto webu vytvořit účet.

Pokud zde již účet máte, přihlaste se, pokud ne, účet si založte.