Valašské velikonoční včelařské setkání

Neformální setkání členů PSNV na Valašsku
Export do kalendáře
Termín akce: 11. 04. 2023 16:00 - 22:00
Místo konání: Pizza Semetín, Semetín 472, 755 01 Vsetín, Česko
(GPS: 49.3557835,17.9539993)

Popis akce:

Tak jaro už nám začalo a to nejen to astronomické, ale i to včelařské. Za nedlouho nastane první jarní úplněk a hned po něm budeme slavit Velikonoce. No, a protože se loňské velikonoční setkání členů našeho spolku na Valašsku podařilo, rozhodli jsme se ho zopakovat i letos.

 

Program:

Tentokrát se setkáme v úterý po Velikonocích, tedy dne 11. dubna 2023, v obci Semetín u Vsetína. Sraz je v 16.00 h. odpoledne v místní pizzerii. Následovat bude prohlídka nového včelína v nedalekém arboretu, který vznikl v rámci participačního programu, vyhlášeného městem Vsetín. Potom se vrátíme do pizzerie, kde budeme pokračovat v přátelském posezení a debatě. I přesto, že se v tento den v pizzerii nevaří, je její provozovatel ochoten nám něco připravit – jídlo je však potřeba objednat předem, aby si stihnul včas zajistit potřebné suroviny. Vybrat si můžete pizzu, případně vepřové kolínko. Menu naleznete na webu pizzerie. Svou volbu uveďte v přihlašovacím formuláři, který naleznete níže. Zúčastnit se setkání samozřejmě můžete i bez přihlášení, nicméně není jisté, že pro Vás zbude něco na talíř...

Zváni jsou samozřejmě nejen Valaši, ale všichni členové našeho spolku, kteří mají chuť a ochotu se setkat. Takže zapište si do kalendáře či notýsku: úterý 11. dubna 2023 od 16. hodiny v pizzerii Semetín. Těšíme se na setkání s Vámi.

Arboretum Semetín

FB Arboretum Semetín

 

Abyste mohli plně využívat služeb a funkčnosti webu PSNV.CZ, včetně registrací na akce, je zapotřebí si nejprve na tomto webu vytvořit účet.

Pokud zde již účet máte, přihlaste se, pokud ne, účet si založte.