9. sněm PSNV

aneb snad se konečně zase setkáme

Abyste mohli plně využívat služeb a funkčnosti webu PSNV.CZ, včetně registrací na akce, je zapotřebí si nejprve na tomto webu vytvořit účet.

Pokud zde již účet máte, přihlaste se, pokud ne, účet si založte.

Export do kalendáře
Termín akce: 12. 06. 2021 9:00 - 18:00
Organizátor: PSNV z.s. ·
Místo konání: Turistatek Javořice, Lhotka 10, 588 56 Lhotka, Česko
(GPS: 49.2078246,15.3851322)

Popis akce:

9. sněm PSNV, aneb snad se konečně zase setkáme...

Program:

Vážené členky, vážení členové PSNV,

tímto si Vás dovoluji pozvat na 9. sněm naší společnosti. Letošní sněm se bude konat z důvodu nejistoty pandemie a opatreni vlady, ve Lhotce blízko Telče v sobotu 12. června 2021. Sněm proběhne v prostorách statku Javořice manželů Novákových. Jednání sněmu začne v 10 hod. Program sněmu naleznete níže.

Sněm se bude konat venku. V případě nepřízně počasí sice zajistíme stany, ale raději počítejte s příhodným oblečením. Z důvodu zabezpečení oběda, prosíme, zaregistrujte se na sněm (dole pod textem) - do 9. června 2021.

Zároveň si Vás dovoluji také pozvat na Otevřené online jednání Rady spolku, které se bude konat 10. června 2021 od 17 do 20 hod. Na tomto jednání by se měli představit kandidáti a kandidátky do Rady a Kontrolní komise. Zároveň zde bude prostor pro zodpovězení Vašich otázek týkajících se činnosti a dění v PSNV. Tyto otázky je vhodné pokládat předem, protože ne na vše lze odpovědět bez přípravy. Můžete je zasílat na email kancelar@psnv.cz, nebo psát na  interní fórum PSNV. Registrovat se na online jednání rady můžete ZDE.

Prosíme členy, aby v případě zájmu kandidovat do orgánů spolku, svou kandidaturu zaslali  řediteli kanceláře emailem. Je vítána kandidatura každého, kdo bude ochoten pracovat na rozvoji PSNV. Případní zájemci se mohou  přihlásit i přímo na sněmu. S kandidáty, ale i se stávajícími členy vedení spolku, můžete diskutovat na interním fóru PSNV.

Konání sněmu je závislé na průběhu vývoje epidemie Covid 19 a s ním souvisejících opatření a případných omezení. Může se stát, že v souvislosti s případnými omezeními budou termín či místo konání sněmu změněny. Sledujte proto další organizační informace v nejbližších e-Věstnících a náš web.

Přeji nám všem, abychom po delší době mohli využít příležitost sněmu také k přátelskému  posezení s ostatními členy našeho spolku. Těším se na setkání s Vámi, s pozdravem a přáním příjemného zážitku.

František Hubáček, předseda PSNV-CZ, z. s.

Program 9. sněmu PSNV-CZ, z. s.

 1.     Od 9 hod. - Prezence účastníků
 2.     10 hod. - Zahájení sněmu, schválení programu jednání
 3.     Volba komisí
 4.     Zpráva o činnosti
 5.     Finanční zpráva
 6.     Zpráva kontrolní komise
 7.     Zpráva jednatele (členská agenda)
 8.     Zpráva redakce Moderního včelaře
 9.     Informace o jednání se státní správou
 10.     Informace o vývoji a nasazení nového webu a informačního systému
 11.     Plán činnosti pro další období
 12.     Rozhodnutí, o řádných sněmech konaných v roce 2021
 13.     Všeobecná diskuze
 14.     Představení kandidátů a volba orgánů společnosti
 15.     Návrh usnesení sněmu
 16.     Diskuze k usnesení, schválení
 17.     Závěr sněmu

Abyste mohli plně využívat služeb a funkčnosti webu PSNV.CZ, včetně registrací na akce, je zapotřebí si nejprve na tomto webu vytvořit účet.

Pokud zde již účet máte, přihlaste se, pokud ne, účet si založte.